Technologie

AVTMakita se dlouhodobě snaží výrazně snižovat množství vibrací, které negativně působí na zdraví obsluhy. Díky patentovanému systému aktivnímu tlumiči vibrací a kombinaci různých antivibračních systémů nabízí Makita stroje s nejnižšími vibracemi na trhu, tedy zdravotně nejbezpečnější stroje.
BL MotorNové bezuhlíkové motory odstraňují nedostatky čtyřpólových motorů, kde tření uhlíků způsobuje energetické ztráty a výrazné zvýšení teploty motoru. Bezuhlíkové motory tedy umožňují výrazné prodloužení doby použití stroje na jedno nabití akumulátoru (min o 25%) a také umožňují použití strojů při velmi náročných operacích bez rizika přehřátí.
DXTTechnologie DXT u pokosových pil umožňuje dosažení velmi přesných řezů při zachování extrémní výšky řezu.
Go GreenMakita přistoupila ke sběrnému systému odpadů Elektrowin a Ecobat, které zajistí odbornou likvidaci vysloužilých přístrojů, akumulátorů a jejich odpadů.
Lithium-IonLi-ionové akumulátory zajišťují vysoký výkon při minimální hmotnosti. Tyto akumulátory jsou velmi rychle nabíjitelné, mají minimální samovybíjení a svou životností výrazně převyšují NiCd a NiMH akumulátory.
MM4Nové 4-taktní motory Makita, které zaručují maximální využití paliva spojené s minimálními emisemi. Emise HC + Nox jsou až desetkrát nižší než emise srovnatelných 2-taktních strojů.
NemesisVrtáky SDS-Plus Nemesis jsou spojením inovativní geometrie s prvotřídní kvality s důrazem na detaily. To se nejvíce projevuje ve výrazně delší životnosti, velmi přesném vrtání děr a výjimečně nízkých vibracích i při velmi náročném vrtání.
SJSPružinový systém přenosu síly z rotoru na kuželové kolo vyrovnávající zpětné rázy a zajišťující plynulou pohodlnou práci bez vibrací. V roce 2014 byl systém konstrukčně zdokonalen a má označení SJS II.
XPTNová technologie, která výrazně zvyšuje odolnost akumulátorových strojů proti prachu a vlhkosti.
Čekejte prosím...

UPOZORNĚNÍ ZÁKAZNÍKŮM

Pozor na nákup našeho zboží u neautorizovaných prodejců!
U takto zakoupeného zboží nemůžeme poskytovat záruční servis.

Vážení zákazníci,
na českém trhu se v poslední době objevily nekvalitní padělky značek Makita/Dolmar. Nabízeny byly zejména při pouličním prodeji a v internetových obchodech s výraznými slevami.

Ve snaze maximálně ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující skutečnosti :

  1. Makita, spol. s r.o. dodává své výrobky výhradně autorizovaným prodejcům, kteří poskytují plnohodnotný servis.
  2. Makita, spol. s r.o. nedodává žádnému prodejci, který by měl pouze internetový prodej. Všichni naši autorizovaní prodejci poskytují své profesionální služby vždy v kamenných obchodech, kde vás podrobně seznámí s funkcí a doporučenou údržbou každého prodaného stroje.
  3. Reklamaci lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Makita, spol. s r.o. a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků Makita uvedeného v seznamu autorizovaných prodejců výrobků Makita na www.makita.cz (dále jen "autorizovaný prodejce"), přičemž seznam autorizovaných prodejců je rovněž k dispozici k nahlédnutí u všech autorizovaných prodejců nebo přímo ve společnosti Makita. Na výrobky neuvedené v předchozí větě společnost Makita záruku neposkytuje a kupující může reklamaci uplatnit pouze u prodávajícího, u něhož příslušný výrobek zakoupil, zejména pak kupující nemůže uplatňovat reklamaci na takové výrobky přímo ve společnosti Makita.
  4. Makita, spol. s r.o. poskytuje náhradní díly na své výrobky výhradně autorizovaným prodejcům a pouze s nimi spolupracuje na řešení případných záručních nároků uplatňovaných zákazníkem.
  5. Makita, spol. s r.o. nenese jakoukoliv zodpovědnost za případné škody na zdraví nebo majetku, pokud byly způsobeny v souvislosti s používáním nelegálně vyrobeného nebo prodávaného výrobku nesoucí tuto značku.
  6. Makita, spol. s r.o. neprovozuje žádný e-shop.

Makita, spol s r.o.

Zavřít
Stejná baterka pro 180 strojů
Zavřít