Makita XGT

Oslňující výkon a dlouhá výdrž
Objednejte si ZDARMA předvedení MAKITA ZAHRADNÍ TECHNIKY na vaší zahradě, nebo u nás v pražském showroomu.
Rezervovat vyzkoušení

Chtěli jste pořádnou dávku energie? Tak tady je. Makita XGT přináší do vaší dílny ohromující sílu v kompaktním bezdrátovém provedení. 40 V akumulátory XGT posouvají hranici nezávislosti na zásuvce o velký kus dále.

Tichá síla pro náročné úkoly

Nová řada produktů XGT pracuje s kapacitou baterií, ale také s novým systémem digitální komunikace mezi strojem a akumulátorem. Je připravena na splnění i těch nejnáročnějších úkolů. Pracuje bez zbytečného hluku a věčně překážejících kabelů.

Neuvěřitelně tichý chod
Tichý provoz bez nepříjemných výfukových plynů
Spolehlivá bezdrátová technologie
Vyšší výkon, rychlý a spolehlivý systém nabíjení
Minimální provozní náklady
Odolné, bezúdržbové, vždy připravené k akci

Užijte si sílu, klid a pohodlí AKU nástrojů

Camping

Milujete ticho a klid osamělých míst bez elektřiny? Kempování bez kempu, chaloupku v horách nebo dlouhé noci s prutem u rybníka? Vybavte se produkty z XGT systému. Klid bude o poznání delší.

Produkty pro camping

Zahradní technika

Zahrada obehnaná živým plotem, dříví na zimu i přebujelé mlází za plotem srovnané jen AKU produkty? Samozřejmě. Navíc bez otravného hluku a nepříjemných výfukových plynů.

AKU zahradní technika

Řezání

Přesnost, precizní provedení detailů, rychlost a výkon, to jsou kvality nástrojů pro řezání z řady XGT. Perfektně padnou do ruky, vydrží dlouhé hodiny práce a extrémně rychle se nabíjí.

Nástroje pro řezání

broušení

Výkon akumulátorových brusek umožňuje rychlé a pečlivé broušení i ve velice nepřístupných místech. Bez nebezpečných elektrických kabelů a nutnosti odvětrávání výfukových plynů.

AKU brusky

Vrtání a sekání

I tak náročné činnosti jako je vrtání a sekání zvládnou rychle a efektivně AKU přístroje řady XGT. Mají skvěle padnoucí tvar, nízkou váhu a excelentní výdrž. V tvrdých podmínkách oceníte vyšší odolnost.

Nástroje pro vrtání a sekání

Vrtání a šroubování

AKU vrtačky a šroubováky patří ke standardní výbavě profesionálních dílen. Jsou pohodlné, bezpečné a dostanete se s nimi všude. XGT nástroje slibují na jedno nabití hodiny perfektně odvedené práce.

AKU vrtačky a šroubováky

Vysávání a ofukování

Úklid přístupové cesty, chodníky okolo domu i prostranství business parku bez listí a papírků zajistí výkonné ofukovače. Dlouhá výdrž baterie a ultra rychlé nabíjení jsou základ pro práci v terénu.

AKU vysávání a ofukování

ostatní STROJE

Potřebuje vaše dílna další přístroje? Hodil by se akumulátorový hoblík či excentrická leštička? Systém XGT zahrnuje stovky různých přístrojů. Mají společný AKU systém, rychlé nabíjení a vysoký výkon.

Všechny produkty

Kde koupit?

Jsme Makita a jsme hrdým výrobcem akumulátorových nástrojů XGT. Naše výrobky najdete v síti partnerských prodejen a e-shopů, kde vám s výběrem rádi pomohou. Navštívit můžete také náš showroom v Praze. Tady si můžete jednotlivé přístroje i vyzkoušet.