Makita zahradní technika

pro vyladěnou zahradu
Objednejte si ZDARMA předvedení MAKITA ZAHRADNÍ TECHNIKY na vaší zahradě, nebo u nás v pražském showroomu.
Rezervovat vyzkoušení

Naše AKU technologie nabízí stovky možností, jak udržíte vaši zahradu v dokonalém stavu. Krásně zastřižený trávník, udržovaný zelený plot i podzimní úklid listí bez zbytečného hluku a nepříjemných výfukových plynů. A hlavně, nikde žádné kabely.

Údržba zeleně tiše a bez kabelů

Posuňte práci na zahradě o úroveň výš s akumulátorovou zahradní technikou Makita. Oceníte jednotný systém aku techniky, vysoký výkon a dlouhou výdrž baterie. Můžete sekat, stříhat, zastřihávat, řezat i tvarovat. Stačí jen nabít baterii a zvolit nástroj. Tichý chod ocení sousedé, bezpečí bez elektrických šňůr vaši blízcí.

Neuvěřitelně tichý chod
Tichý provoz bez nepříjemných výfukových plynů
Spolehlivá bezdrátová technologie
Posekaná zahrada i zastřižený plot na jedno nabití
Minimální provozní náklady
Nízké nároky na údržbu, stačí jen nabít a začít

Pohodlí a vysoký výkon
bez zbytečného hluku

travní sekačky

Posekají trávník na zahradě i v méně přístupném terénu. Stačí jen nabitá baterie a chuť zkrotit přerostlý pažit. Užijte si pohodlí a bezpečnost bez kabelů.

Všechny produkty

řetězové pily

Aku řetězová pila je výkonný parťák, ať už potřebujete porazit strom na zahradě nebo se postarat o dříví na zimu. Už žádné nepříjemné výfukové plyny.

Všechny produkty

křovinořezy a vyžínače

Roztahuje se na vašem pozemku nezkrotné křoví nebo přerostlý plevel? Povolejte do služby silný aku křovinořez a vyžínač. Bez kabelu se dostanete všude.

Všechny produkty

nůžky na živý plot

Rovné linie živého plotu či tvary, které by mohl závidět i Střihoruký Edward, vytvoříte snadno s aku nůžkami na živý plot. Na jedno nabití a bezpečně.

Všechny produkty

nůžky na trávu

Dokonale zastřiženou trávu i kolem obrubníků a záhonků zajistí aku nůžky na trávu. Stačí jen vložit nabitou baterii a zapojit smysl pro jemné detaily.

Všechny produkty

motorové jednotky

Jedna aku motorová jednotka umožní různé zahradní práce. Je na vás, zda nasadíte nástavec křovinořezu, motorové pily nebo zastřihovače na plot. 

Všechny produkty

ofukovače

Aku ofukovač se postará o čistý vjezd bez listí i rychlý úklid podzimní zahrady. Potěší tichý provoz, ergonomická rukojeť i dlouhá výdrž baterie.

Všechny produkty

ostatní technika

Chystáte se na větší úpravy zahrady? Podívejte se na vozíky s aku pohonem i výkonné nářadí pro výkopové práce. Využijte sílu bez otravného hluku.

Všechny produkty

Kde koupit?

Jsme Makita a vyrábíme elektrické akumulátorové zahradní nářadí a techniku. Nejsme přímými prodejci, nemáme e-shop ani prodejny. Naše produkty najdete v partnerských prodejnách a na vybraných e-shopech. Naši obchodní partneři vám rádi poradí s výběrem. Stačí si jen zvolit nejbližšího prodejce.