Nářadí Makita

Správný chlap spoléhá na svoji zručnost, sílu a nářadí Makita. Dobře ví, proč. Stroje od Makity jsou prověřené i v těch nejdrsnějších pracovních podmínkách. Jsou silné a odolné. Když po nich chcete jemnost, přizpůsobí se. Vaše pracovní tempo ustojí bez nutnosti přestávek.  A hlavně, nářadí od Makity je spolehlivé. Nic ho nerozhází. Zůstane s vámi. Už napořád a stále jako za mlada.

Zahradní technika Li-ion 18 V

Chcete mít zahradu jako ze žurnálu? Tak ji mějte. Se zahradní technikou Makita Li-ion 18 V se při práci venku rozhodně nestrháte. Zůstane vám dost času i na večerní fotbálek. Moderní akumulátorové stroje na zahradu mají silný výkon a v provozu vydrží stejně jako elektrické nebo benzínové nářadí. Snadná manipulace a už žádné šňůry nebo shánění benzínu se vám bude líbit stejně jako tichý provoz, který nevzbudí nevrlého souseda. Makita je spolehlivý parťák do pohody i nepohody. Pojďte si plácnout na vzájemnou spolupráci.
Sekačka DLM431 Li-ion 2x18V

Sekačka DLM431 Li-ion 2x18V

Výkonná sekačka s XTP technologií pro použití v prostředí se zvýšenou prašností a vlhkostí. Sekejte trávu, kdykoliv potřebujete.
Sekačka DLM380 Li-ion 2x18V

Sekačka DLM380 Li-ion 2x18V

Silný stroj pro malé zahrady se šířkou sekání 38 cm. Sekejte trávu i v hůře přístupných místech. Pohodlně, rychle a tiše.
Křovinořez DUR365 Li-ion 2x18V

Křovinořez DUR365 Li-ion 2x18V

Křovinořez s dlouhou dobou použití na jedno nabití. Vyžínejte silným strojem, který si udrží pracovní tempo spolu s vámi.
Plotostřih DUH551 Li-ion 2x18V

Plotostřih DUH551 Li-ion 2x18V

Akumulátorový plotostřih se silným výkonem a šikovnými bezpečnostními vychytávkami můžete obsluhovat i bez předchozích zkušeností.
Řetězová pila DUC252 Li-ion 2x18V

Řetězová pila DUC252 Li-ion 2x18V

Velmi výkonná aku řetězová pila s rychlostí řezu 7,5 m/s a extra dlouhou pracovní výdrží vás práci se dřevem usnadní víc, než banda pomocníků.
Řetězová pila DUC353 Li-ion 2x18V

Řetězová pila DUC353 Li-ion 2x18V

Akumulátorová řetězová pila, výkonem srovnatelná s benzinovou 32 cc. Vrhněte se do práce bez dýchání výfukových plynů, ale se stejnou vervou.

LXT

Produktová řada s LXT Lithium-Ion technologií přináší nový pocit z práce s nářadím. Akumulátorové nářadí s 18 V baterií a inovativními motory, pracuje nekonečné hodiny na jedno nabití. A to s maximálním výkonem a extrémně rychlým nabíjením. Se spolehlivým nářadím jde práce vždycky lépe od ruky. Vsaďte na kvalitu, kterou znají profesionálové po celém světě a užijte si pohodlí LXT i vy.
Ponorná pila DSP601ZU

Ponorná pila DSP601ZU

Ponorná pila s úkosovými podpěrami pro precizní řez. Řezejte s přesností klidně 125 kusů dřeva na jedno nabití.
Úhlová bruska DGA900PT2

Úhlová bruska DGA900PT2

Úhlová bruska s regulací točivého momentu. Výkonný stroj pro bezpečnou práci se 4,5 sekundovým zastavením odřezávacího kotouče.
Pokosová pila DLS111ZU

Pokosová pila DLS111ZU

Profesionální pokosová pila s široce nastavitelným a přesným řezným výkonem. Ideální řešení pro práci v interiéru.
Vrtací kladivo DHR171RTJ

Vrtací kladivo DHR171RTJ

Tříkomponentní systém vrtacího kladiva přináší silný výkon s aktivně sníženými vibracemi. Efektivita práce se zvyšuje na maximum.

CXT

Akumulátorové nářadí s technologií CXT lithium-ion. Skvělá volba pro každého, kdo ocení komfort, výkon a výdrž. Nová generace 12 V akumulátorů spolu s velmi účinnými bezuhlíkovými motory zaručují plynulý chod nářadí po velmi dlouhou dobu. Vyšší výkon a rychlost jdou ruku v ruce i s prodlouženou životností stroje. Produktivita práce dostává zelenou.
Vrtací kladivo HR166DSMJ

Vrtací kladivo HR166DSMJ

Vrtací kladivo pro vrtání s příklepem i bez. Výkonný stroj lehký do ruky, s nízkými vibracemi a dokonalým vyvážením pro pohodlnou práci.
Vrtačka / šroubovák DF332DSME

Vrtačka / šroubovák DF332DSME

Vrtačka šroubovák s dvoustupňovou převodovkou a nízkou hmotností stroje zaručuje pohodlí a super výkon při vrtání a upevňování.
Pila ocaska JR105DSME

Pila ocaska JR105DSME

Lehká ocasová pila s regulací otáček a nastavením dořezu. Možnost použití pilek pro přímočaré pily rozšiřuje spektrum jejího využití.
Nůžky na trávu UM600DSAE

Nůžky na trávu UM600DSAE

Nůžky na trávu s 200 minutami provozu na jedno nabití a 3 stupni výšky střihu pro snadné odstranění trávy v nepřístupných místech.

Elektrické nářadí

Jste klasik spoléhající se na prověřené produkty? Pracujete vždy jen ve své dílně? Pak elektrické nářadí Makita splní všechny standardy, které potřebujete. Profesionální kvalita, super výkon a pohodlné používání jsou samozřejmostí. S elektrickým nářadím pracovali už vaši předci a podívejte, jak bezvadnou práci odváděli. Inspirujte se jimi a spolehněte se na nářadí, které mládne svým výkonem a vylepšením a zůstává symbolem tisíců dílen.
Vrtačka HR4003C

Vrtačka HR4003C

Vrtačka se silným 6,5 ampérovým motorem a 2 polohovatelnou boční rukojetí nabízí pohodlnou práci se silným a spolehlivým výkonem.
Hoblík KP0800

Hoblík KP0800

Hoblík s šířkou záběru 82 mm a 17 000 otáčkami za minutu nabízí profesionální řešení a pohodlnou práci.
Multifunkční bruska TM3010CX5J

Multifunkční bruska TM3010CX5J

Multifunkční bruska nabízí rychlejší a agresivnější výkon s možností regulace otáček.
Excentrická leštička PO6000C

Excentrická leštička PO6000C

125 mm speciální excentrická leštička s vylepšenými funkcemi přináší nové možnosti broušení a leštění.
OZNÁMENÍ OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI MAKITA, SPOL. S R.O.