Makita Showroom

Přišel, viděl, vyzkoušel… a zamiloval se

Patříte k lidem, kteří si potřebují věci osahat? Nekoupíte řetězovou pilu, aniž byste ji držel v ruce? Potřebujete vyzkoušet, který aku šroubovák vám padne do ruky? Váháte, zda koupit křovinořez nebo by stačil vyžínač? Zastavte se v pražském showroomu Makity.

Makita má v Praze showroom

Všechno na jednom místě. Kompletní sortiment strojů a příslušenství Makita, naši odborníci a samozřejmě vy. Převedeme, co všechno stroje od Makity umí. Poradíme s výběrem. Ukážeme, jak snadno se ovládá
sekačka, i který vrták si poradí s panelovou stěnou. A přesvědčíme vás, že výměnu baterie zvládne i vaše babička.

PŘEDVÁDĚCÍ
TECHNICI

Máte to do Prahy daleko a nabídku služeb Showroomu tak nemůžete využít? Nezoufejte, máme pro vás řešení! Využijte možnost vyzkoušení strojů s našimi předváděcími techniky. Přijedou, předvedou, vysvětlí. Stačí si jejich návštěvu objednat na níže uvedených kontaktech.
Služba je NEZÁVAZNÁ a ZDARMA.

Vzkazy těch, co už u nás byli

Chtěli jsme novou sekačku na trávu. Nebyli jsme si jistí výběrem, ale věděli jsme, co už nechceme. Výjimečně jsme byli s ženou zajedno. Už žádný uřvaný benzínový motor, ani tahání kabelů po zahradě. Zastavili jsme se v showroomu Makity. Předvedli nám sekačky, vysvětlili ovládání i systém akumulátorové techniky. Nakonec jsme vybrali sekačku, nůžky na plot i aku šroubovák.

Pomáhám pečovat o dům rodičů a pomalu dokončuji vlastní. Potřeboval jsem vybrat nářadí, které budu moci snadno převážet, pomůže mi s dokončením interiérů a zároveň bude základem mé vlastní domácí dílny. Děkuji za rady, které jsem dostal i za pomoc s vyskládáním základního setu. Ten společný AKU systém je výborný. Jen co zaseju trávník, vrátím se a vyberu sekačku.

Čekáme na vás v pražském showroom

Objednejte se na nejbližší volný termín.

Vaše osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem sjednání ukázky nářadí Makita.
Děkujeme za váš zájem o vyzkoušení produktů Makita.
Co nejdříve vás budeme kontaktovat a domluvíme si potřebné podrobnosti.
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.

Přijedeme za vámi

Objednejte si návštěvu předváděcího technika

Střední, severní, východní Čechy
Ladislav Hořejš
Západní, jižní Čechy a Vysočina
Miroslav Sígl